Вечерас у 17 часова књижевно вече Радована Тачића, у читаоници Народне библиотеке Брус

8. децембар 2023.

У читаоници Народне библиотеке Брус, а у организацији и сарадњи бруске Библиотеке и Центра за културу Брус вечерас са почетком у 17 часова организујемо књижевно вече Радована Тачића, у оквиру кога промовишемо две књиге „Болничарка Ана“ и „Ветрови изнад Дрине“.

Након двадесетак година гостовања у бруској Библиотеци и тадашње промоције књиге „Стаклени тенкови“, Тачић нам вечерас презентује своја нова дела, и ми позивамо све љубитеље писане речи, као и поштоваоце његовог рада, да вечерас буду наши драги гости.

Након одржане књижевне вечери сви присутни ће у холу Центра за културу имати прилику да разговарају и проведу време са аутором књига, уз пригодно послужење.

Желимо вам добродошлицу!