Како изгледа васиона?

30. јануар 2024.

Старија васпитна група „Бубамаре“ предвођена васпитачицама Миљаном и Сањом је данашњом посетом кутку „Свет око нас“, на Дечијем одељењу Народне библиотеке Брус, ставила тачку на истраживање и учење деце на тему изгледа васионе, и заједно са нама у Библиотеци прославила овај пројекат.

Дечију радозналост и заинтересованост темом поткрепили смо разноврсним књигама , сликовноцама и бојанкама прилагођеним њиховом узрасту, као и разговором о теми коју су успешно савладали.

Сада знамо и за планете, Сунце , звезде , Месец , Земљу и још по нешто везано за васиону, свемир или космос…

Вама делић дружења преносимо путем фотографија, уз жељу да „Бубамаре“ и даље негују и гаје међусобно пријатељство, уче и знају да су увек добродошлe и радо виђенe у бруској Библиотеци.

Велико хвала за данашњу посету!